«ՎԵՈԼԻԱ ՋՈՒՐ» ԸՆԿԵՐՈՒԹՅՈՒՆԸ ԻՐԱԶԵԿՈՒՄ Է ՊԼԱՆԱՅԻՆ ԱՇԽԱՏԱՆՔՆԵՐՈՎ ՊԱՅՄԱՆԱՎՈՐՎԱԾ ԱՊՐԻԼԻ 1-2-ԻՆ ՋՐԱՄԱՏԱԿԱՐԱՐՄԱՆ ԴԱԴԱՐԵՑՄԱՆ ՄԱՍԻՆ
|
Պլանային ջրանջատում Կոտայքի մարզում ապրիլի 1/2-ին «Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ պլանային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. ապրիլի 1-ին ժամը 10.00-ից մինչև ապրիլի 2-ը ժամը 22:00-ն կդադարեցվի Կոտայքի մարզի՝ Աբովյան, Չարենցավան քաղաքների, Հրազդան քաղաքի՝ Վ. Աղբյուրակ Թաղամասի, Բջնի, Սոլակ, Թեղենիք, Քարաշամբ, Արգել, Զորավան, Կարենիս, Քաղսի, Նոր Գյուղ, Կոտայք գյուղերի, Արզնի գյուղի 11, 12, 13 փողոցների, Արամուս գյուղի Ամառանոցային 1, 2 փողոցների ջրամատակարարումը: Ընկերությունը հայցում է սպառողների ներողամտությունը պատճառված անհանգստության համար և կանխավ շնորհակալություն հայտնում ըմբռնման համար:
ԵՐԿԱԹՈՒՂԱՅԻՆ ԳԾԱՆՑՈՒՄ ՆՈՐՈԳՄԱՆ ԱՇԽԱՏԱՆՔՆԵՐՈՎ ՊԱՅՄԱՆԱՎՈՐՎԱԾ ԱՊՐԻԼԻ 2-ԻՆ, ԺԱՄԸ 10:00-ԻՑ 16:00-Ն ԲԱԼԱՀՈՎԻՏ ԲՆԱԿԱՎԱՅՐԻ 1-ԻՆ ՓՈՂՈՑԻ ԵՐԿԱԹՈՒՂՈՒ ՀԵՏ ՀԱՏՄԱՆ ՀԱՏՎԱԾԸ ՄԻԱԿՈՂՄԱՆԻ ՓԱԿ ԿԼԻՆԻ
ՈՒՇԱԴՐՈՒԹՅՈՒՆ Հարգելի՛ քաղաքացիներ. «Հարավկովկասյան Երկաթուղի» ՓԲԸ Երևանի գծի ուղեմասի կողմից ս.թ. ապրիլի 2-ին նախատեսվում է Քանաքեռ-Աբովյան վազուրթի 23 կմ պկ 7 հատվածի երկաթուղային գծանցի ծածկույթի նորոգում: Աշխատանքներն իրականացվելու են 10:00-16:00-ի ժամանակահատվածում: Նշված ժամանակահատվածում նորոգման աշխատանքներով պայմանավորված՝ Բալահովիտ բնակավայրի 1-ին փողոցի երկաթուղային գծանցի հետ հատման հատվածը միակողմանի փակվելու է տրանսպորտային միջոցների երթևեկության համար: